.: Servis a opravy :.
Oprava NIKASILU 2-taktOprava NIKASILU 2-taktnych valcov, vývaranie ..... Ceny od: 149€. Pred opravou valca musia býť všetky kovové časti demontovane: (prívery, štifty, výmedzovacie krúžky a pod...). Zákazky vybavujeme aj poštou, stači ak nam to pošlete na našu adresu. (Sídlo firmy).
Cena: 149,34 EUR
Zváranie hliníka (Al)Zaoberáme sa opravami hliníkovych súčiastok, chladičov, páčkami, olejovými vaňami, vidlíc, veka, výfuky a pod. Cena opravy sa stanoví pri obhliatke poškodenia.
Cena: 0,00 EUR
Zváranie plastovZaoberáme sa opravami plastových súčiastok, opravy kapotáži, nárazníkov, blatníkov, páčkami, vekami, a pod. Cena opravy sa stanoví pri obhliatke poškodenia.
Cena: 0,00 EUR
Oprava kľukových hriadeľovOprava kľukových hriadeľov motocyklov a štvorkoliek. Výmena ojníc, lisovanie, centrovanie. Cena od 25€... Zákazky vybavujeme aj poštou, stači ak nam to pošlete na našu adresu. (Sídlo firmy).
Cena: 25,00 EUR
Výroba oceľových rozietVýroba oceľových roziet. Rozety sa vyrábaju podľa starej predlohy, alebo technického výkresu. Farebné prevedenie: (čierna, strieborna, zlatá). Rôzne počty zubov, priemerov a typov reťazoveho prevodu. Typy reťazí: 420, 428, 520, 525, 530 a iné... Ceny od 30€.
Cena: 30,01 EUR
Výmena reťazí (kitov)Výmena reťazových kitov, náhonových reťazí motocyklov a štvorkoliek, ozubených roziet, záberových kolies. Cena od 17 euro.
Cena: 16,27 EUR
Oprava chladičovOprava a zváranie chladičov utomobilov a motocyklov. Cena opravy záleží od poškodenia.
Cena: 16,60 EUR
Výmena olejov a filtrovVýmena olejov a filtrov, motocyklov, ATV.....
Cena: 12,95 EUR
Výmena dosák, kotúčovVýmena brzdových dosák, kotúčov, ovzdušnenie brzd, výmena hadíc, sústruženie kotúčov.
Cena: 0,00 EUR
Zarovnávanie kotúčovZarovnávanie a brúsenie brzdových kotúčov. Cena je individuálna podľa obtiažnosti.
Cena: 29,54 EUR
Výroba tesnení do motorovVýroba tesnení do motorov, 4T, 2T, tesnenia pod hlavu, valce, bloky motorov, veka a pod.... Ceny sú individuálné. Zákazky vybavujeme aj poštou, stači ak nam to pošlete Vaše staré tesnenie na našu adresu. (Sídlo firmy).
Cena: 9,96 EUR
Výbrusy valcovVýbrusy valcov , motocyklov, štvorkoliek..... Ceny od : 20€. Pred opravou valca musia bý demontované: (prívery, štifty, výmedzovacie krúžky a pod...). Zákazky vybavujeme aj poštou, stači ak nam to pošlete na našu adresu. (Sídlo firmy).
Cena: 20,02 EUR
Oprava NIKASILU 4-taktOprava NIKASILU 4-taktnych valcov, ..... Ceny od: 145€. Pred opravou valca musia býť všetky kovové časti demontovane. Zákazky vybavujeme aj poštou, stači ak nam to pošlete na našu adresu. (Sídlo firmy).
Cena: 145,02 EUR
Opravy hláv valcovOpravy hláv valcov na motocykle , štvorkolky......., výmeny a brúsenie sediel, dodanie ventilov a gufier....Ceny od 20€.
Cena: 20,02 EUR
Servis a opravy tlmičovServis - opravy - predných a zadných tlmičov na: motocross, enduro, (Showa, Kayaba, Ohlins, WP, Marzocchi). Výmeny púzdier, olejov, gufier, fúkanie dusíka... Cena od 40€.
Cena: 40,00 EUR
Centrovanie koliesCentrovanie kolies a výmena špicov motocyklových kolies. Motokros, Enduro, Choper, Minimoto, prípadne iné...
Cena: 0,00 EUR
Opravy závitov sviečokOpravy závitov pre zapaľovacie sviečky, Honda XL, XR, Yamaha XT, TT, TT-R, Suzuki DR, Kawasaki KLR, KTM, prípadne iné...
Cena: 24,00 EUR
Originálne diely HONDAZabezpečujeme originálne náhradne diely pre motocykle a štvorkolky HONDA. Náhradne diely vám objednáme len na základe VIN čísla podvozku.
Cena: 0,00 EUR
Originálne diely YAMAHAZabezpečujeme originálne náhradne diely pre motocykle a štvorkolky YAMAHA. Náhradne diely vám objednáme len na základe VIN čísla podvozku.
Cena: 0,00 EUR
Originálne diely SUZUKIZabezpečujeme originálne náhradne diely pre motocykle a štvorkolky SUZUKI. Náhradne diely vám objednáme len na základe VIN čísla podvozku.
Cena: 0,00 EUR
Originálne diely KAWASAKIZabezpečujeme originálne náhradne diely pre motocykle a štvorkolky KAWASAKI. Náhradne diely vám objednáme len na základe VIN čísla podvozku.
Cena: 0,00 EUR
Originálne diely KTMZabezpečujeme originálne náhradne diely pre motocykle a štvorkolky KTM. Náhradne diely vám objednáme len na základe VIN čísla podvozku.
Cena: 0,00 EUR

Počet zobrazení stránky: 9 875 726  Stránka sa zobrazila za: 0,067 s
Optimalizované pre rozlíšenie min. 1024x768 pixelov.